Ankara İstanbul Evden Eve Nakliye, Ankara İstanbul Arası Taşımacılık, Ankara İstanbul evden eve

Ankara İstanbul Evden Eve Nakliyeciler

Ankara İstanbul Evden Eve Nakliyeciler 

 

Evden eve nakliye şirketi olarak her daim öncü bir şirket olmayı hedef haline getirerek, sizlere en iyi hizmeti sunmanın büyük gururunu yaşıyoruz. Ev taşıma sisteminde en son teknoloji ve yöntemleri uygulayan şirketimiz eşyalarınızı en özenli ve hassas şekilde taşıyacak en pratik şekilde taşınmanıza yardımcı olacaktır. Eşyalarınızın kolayca taşınması için gerekli aparatlar, araç içi kurmalı ev taşıma asansörü, hijyenik naylon ambalajlama malzemeleri, kıyafetler için gerekli olan aparatlar, kırılacak ve ufak eşyalar için özel koli kutular, işinde uzman marangoz ve profesyonel taşıma personellerimiz ile sizler için en uygun ve ekonomik fiyatlar sunarak, kaliteli ve sigortalı eşya taşıma hizmetini Ankara İstanbul evden eve nakliyeciler gerçekleştirmektedir. 

Ankara İstanbul evden eve nakliyeciler şirketimize yapacağınız talep doğrultusunda öncelikle ücretsiz olarak sunulan eksper hizmeti sağlanacaktır. Eksper, evi taşımadan önce ev eşyalarınızı yerinde görerek, yapılması gerekenleri not alır ve planlamasını yaparak, sizi ev taşıma konusunda en ince ayrıntılarına kadar aydınlatmaktadır. Şirketimiz anlaşmamız durumunda karşılıklı olarak sözleşme yapar, taşınma günü de belirlenen gün ve saatte eksper dahilinde ev taşıma aracı, profesyonel nakliye ekibi ve ev taşıma asansörü ile evinize gelerek bir taraftan eşyalarınızın kısa zamanda araca nakil edilmesi için asansör kurulurken, diğer yandan personellerimiz öncelikle evde yer alan bütün mobilya ve koltukları demonte yapar, streçler ve hijyenik ambalaj maddeleri ile paketleyerek araca naklini gerçekleştirir. Aynı şekilde beyaz eşyalarınız da zarar gelmeyecek şekilde toparlanır, paketlenir ve araca iletilir. Ufak kutu ve eşyalarınız kendi içlerinde sınıflandırılarak kutulandırılır ve üzerlerine yazıları yazılarak araca iletilir. 

Ankara İstanbul evden eve nakliyeciler firmamız taşınacağınız adrese aynı araç ve personel ile giriş yapar. Eşyaların hepsi araçtan ev asansörü yöntemi ile taşınır. Taşınmasının ardından uzman marangozlarımızın bütün mobilya sisteminin montesini yapar, büyük eşyaların dizaynını gerçekleştirir, beyaz  eşyaları yerleştirir ve montesini yaparak, size yaşanabilir yeni bir mekan bırakır. Ankara İstanbul evden eve nakliyeciler şirketi olarak müşterilerimizin referans olması adına memnuniyet verici hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. 


Ankara İstanbul Arası Evden Eve Nakliye 

Ankara İstanbul Evden Eve Nakliye 

Ankara İstanbul Evden Eve Taşımacılık 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Benzer Konular

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz