İstanbul Kamyonet

İstanbul kamyonet

İstanbul Kamyonet Nakliyat

Nakliyat olarak ofis ve büro taşımacılığı, yük, parça, ambar ve fuar nakliyatında profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Kamyonet Nakliyat dışında diğer ilçelere ve şehirler arası nakliyat alanlarında da hizmet vermekteyiz. 

İstanbul nakliyat gibi yolculuk mesafesi uzun nakliyatlarda paketleme işi eşyaların korunması için önemlidir. Şehirler arasında nakliyatta sık yaşanan problemlerden birisi iyi paketlenmeyen eşyaların dağılması veya kırılması problemidir. Firmamız müşterilerimizin mağdur olmaması için bu konuda çok titiz davranmaktadır. Nakliye öncesi yönlendirdiğimiz personeller ilk olarak eşya kapasitesini hesaplar. Hesaplamalara göre harcanacak ambalaj malzemesini belirler. Bu sayede taşıma sırasında herhangi bir terslik yaşanması engellenmiş olur.  

Paketlenen eşyalar nakliye aracına özenle yerleştirilir. Araca yerleştirme işi özellikle parça taşımacılığında önemlidir. Rastgele yapılan işlemler eşyaların çok fazla indirilip bindirilmesine neden olur. Bu da ürünlerin zarar görme ihtimalini artırır.  

Parça Taşımacılığı  

İstanbul Kamyonet nakliyat yaptırmayı düşünenler bir kamyonu dolduracak eşyaya sahip değilse parça taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirler. Parça taşımacılık işi, farklı müşterilerimizden alınan eşyaların bir merkeze toplanarak buradan dağıtıma çıkarılmasıdır. Bu sayede az eşyası olanlar nakliye kamyonunun ücretini karşılamak zorunda kalmazlar. Bu yöntem insanlar tarafından sıkça kullanır. Nedeni ise kargoya göre daha ekonomik olmasıdır.  

Nakliye Sigortası 

İstanbul Ankara Kamyonet nakliyat şehirler arası yolculukta nakliye sigortası yaşanabilecek maddi kayıpları önlemek için önemlidir. Firmamız ister şehir içi ister şehir dışı tüm taşıma işlemlerinde eşyaları sigortalamaktadır.  

Birinci amacı müşteri memnuniyeti olan firmamız, tüm hizmetlerini uygun fiyata sunmaktadır. Nakliyattan önce gelen personellerimiz eşyanın durumu ve kapasitesine göre bir çizelge oluşturur. Buna uygun taşıma aracı seçilir ve gidilecek mesafe hesaplandıktan sonra net bir rakam iletilir. Karşılıklı anlaşma sağlanması halinde taşınma işlemi başlatılır. Bu sayede müşterilerimiz ek bir ücret ile karşılaşmazlar.  

Asansörlü Taşıma  

Firmamız asansörlü taşıma konusunda da tecrübeli ve profesyonelce çalışmaktadır. Alanında uzman personeller ile eşyalarınız güvenle taşınır. Asansörlü taşıma hem güven hem de zaman açısından oldukça fayda sağlamaktadır.  

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Benzer Konular

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz