İstanbul Nakliye Firmaları

İstanbul Nakliye Firmaları

İstanbul Nakliye Firmaları

Nakliye,Evden eve nakliyat sektöründe birçok farklı hizmet sunan firmamız, taşımacılık işi için tercih edilen şirketlerin başında gelmektedirİstanbul  Nakliye Şirketleri içinde kaliteli hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.  

Şehirler arası ve şehir içi taşımacılıkta uzun süredir yer alan şirketimiz, nakliyeciliğe uygun olarak dizayn ettiği yapısı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Alanında uzman personelleri, araç yapısı ve yöntemleri ile piyasada öne çıkan İstanbul Nakliye güvenilirlik konusuna son derece önem vermektedir.  

İstanbul Nakliyat Şirketleri içinde sigortalı taşımacılık yapan şirketlerden biri olarak, tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. İstanbul’un her yerinden eşyalarınızı sigortalayarak alır ve adresine sağlam bir şekilde teslim ediyoruz.  

Sigortalı Nakliye İşlemi 

Nakliye öncesi evdeki eşyalar kontrol edilerek gerekli personel ihtiyacı belirlenir. Ardından eşyaları alabilecek kapasitede araç ayarlanır. Nakliye sırasında eşyalar darbe ve çarpmalara karşı korumak için özenle ambalajlanır. Kırılacak eşyalar seçilerek özel paketleme işlemi yapılır. Sonrasında sigorta poliçesi teslim edilerek adrese teslim işlemi başlar. Sigortadaki eşyaların karşılığı ise ise ücretsiz olarak gelen ekspertiz tarafından belirlenir. Ayrıca bu esnada taşıma planı da ayarlanır. 

Taşıma işlemi sırasında meydana gelebilecek maddi zararlara karşı nakliye sigortası son derece önemlidir. İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketleri içinden tercih edecekleriniz arasında sigorta yapan firmaları seçmeniz sizin için daha güvenli olacaktır.  

Şimdiye kadar sayısız taşıma işlemi yapan firmamız, müşteri odaklı anlayışı ile işini yapmaktadır. Taşıma işleminden önce her türlü bilgiyi alabilir, taşıma sonrasında da her konuda irtibata rahatlıkla geçebilirsiniz. Firmamızın ilgili personelleri sorununuza en kısa sürede yanıt verecektir.  

İstanbul Nakliyat firmaları arasında henüz bir tercih yapamadıysanız şu an doğru yerdesiniz demektir. Firmamız sadece ev taşımacılığında değil, ofis ve büro, kurumsal, ambar ve tekstil taşımacılığında da hizmet vermektedir.  

Güvenli ve kaliteli bir hizmet almak için 0533 563 7400 veya 0212 673 00 56 numaralı telefonları arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

SAYFALAR
TAKİP EDİN

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz