İstanbul Şehirler arası Nakliyat,| Şehirler arası

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat 

 

Nakliye firmasından beklenti aslında son derece basit bir taşınma işi olarak gözükmektedir ancak durum öyle değildir. Şehirlerarası nakliyat hizmeti herkesin bildiği üzere farklı işlerden biridir. Siz en iyisini ve en uygununu istersiniz ve bu en doğal hakkınızdır ancak ucuz etin suyunun kara olduğu atasözünden yola çıkarak fiyat düştükçe kalitenin de aynı oranda düştüğü hepimizin bildiği üzere malumdur. Siz de dolayısı ile korsan taşıma sistemlerinden uzak durmalısınız. Sektörde hizmet vermekte olan şirketimiz pek çok nakliye firmasına oranla talep ettiğiniz hizmeti son derece uygun ve cazip fiyat teklifleri sunmaktadır. 


Şehirlerarası nakliyat hizmetini son model araç ve malzemeler ile sizleri memnun etmenin ve mutlu bir geri dönüşüm sağlamanızı dileyerek her türlü yeniliği bünyemizde gerçekleştirerek, sizlere en iyi hizmeti sunma çabasını sağlamaktayız. 

Artık sektörde profesyonel hizmet veren bizim gibi şirketlerle birlikte ev taşımak da eziyet hali almaktan çıktı. Yeni yöntemler ve uzman elemanlar ile kısa zamanda taşıma işi halledilebiliyor. Özellikle sektörde asansör kullanımı ev taşıma işini de oldukça pratik bir duruma getirmiştir. Eksper hizmeti sunmak, Şehirler arası nakliyat işinin ilk aşamasıdır. Program belirleme, eşyalar için kapalı kaç araç olacağı, gerekli paketler ve paketleme sistemi ile gerekli eleman ile asansör sistemi bu eksper hizmeti sayesinde belirlenmektedir. Belirlenen ücretin sizin tarafından onaylanması ile birlikte isteğe bağlı sigorta hizmeti de verilmektedir. Bu hizmet için eşyaların fotoğrafları çekilir ve paketleme işine başlanır. Burada dikkat edilen öncelikli şey, bu işi yapanların işini bilen uzman elemanlar tarafından hassas bir şekilde paketlenmesinin ardından büyük eşyaların ambalajlanmasına geçilmektedir. Mobilya ve beyaz eşya gibi eşyalar balonlu naylonlara sarılır ve asansöre yüklenmek için hazırlanır.  


Şehirler arası nakliyat hizmetinde asansöre yükleme sağlamak için öncelikle asansör araca yaklaştırılır ve öncelikle büyük eşyalar araca yüklenir. Daha sonrasında hassasiyet derecesine göre eşyalar yüklenir ve bu iş için asansör evin balkon ya da penceresine yerleştirilir. İtina ile indirilen eşyalar, kalifiye elemanlar tarafından çok kısa zamanda tamamlanır size de taşınmanın keyfini yaşamak kalır. 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz