Ankara İstanbul Ambarları 

Ankara İstanbul Ambarları firması

 

Ankara İstanbul Ambarları  

Şehir içi ya da şehirler arası ambar taşımacılığı nakliyat sektöründe önemli bir yer tutar. Firmamız diğer konularda da olduğu gibi ambar taşımacılığında da profesyonel hizmet vermektedir.  

Ankara İstanbul ambartaşımacılığı hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyeti açısından farklı yöntemler sunmaktadır. Yükünüz bir kamyonu dolduracak kadar fazla değilse nakliyat işlemini parça parça gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle Ankara İstanbul ambarlarınakliyatı gibi uzun mesafeli taşımacılık için bu yöntem çok uygundur. Diğer türlü bir uygulamada kamyon dolmadığı halde tüm kamyon ücreti alınacağından ekonomik açıdan olumsuz yaşanacaktır. Aynı durum kargo için de geçerlidir. Bazı firmalar gerek yük gerekse zorluğu nedeni ile ambar taşımamaktadır. Taşıyan firmalar ise fazla ücret talep etmektedir.  

Firmamız müşterilerimizin bu gibi sorunları yaşamaması için parça şeklinde ambar nakliyatı yapmaktadır. Ankara İstanbul ambarlarıtaşımacılığında ilk olarak mal toplanır. Ardından diğer müşterilerden alınan mal ile birleştirerek şehirler arası nakliyat aracına yerleştirilir. Burada ekibimiz titiz bir çalışma göstererek ürünlerin tekrar tekrar indirilip bindirilmesinin önü geçer.  

Ankara İstanbul Arası ambar taşımacılığında diğer bir önemli konu ise ambalajlamadır. Kargo şirketlerinin bu işe girmemesinin nedenlerinden biri de budur. Çünkü bu nakliyat türünde ambalajlama ve paketleme profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Aksi halde özellikle uzun mesafede malın zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Firma olarak diğer nakliye işlerinde olduğu gibi ambar taşımacılığında üst kalitede malzeme kullanmaktadır. Bu sayede dış etkenlerin ürünlere zarar vermesi engellenmiş olur.  

Nakliyat Süresi 

Parça taşımacılığında nakliyatın teslim tarihi 2-3 arasında değişmektedir. Parça taşımacılığı sisteminde kamyon kapasitesi kadar mal ile doldurulur. Farklı müşterilerden alınan ürünler bir merkezde toplanarak araca yerleştirilir. Bu sürede ortalama nakliyat alımından sonra 2-3 içinde tamamlanır.  

Bunların dışında teslim adresinin şehir içindeki konumu da ulaşım tarihini değiştirmektedir. Firmamız bunun bilgisini önceden müşterileri ile paylaşmaktadır. Net tarih bu görüşmelerden sonra belirlenmektedir.  

Siz de ambar taşımacılığı yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, uygun fiyata profesyonel bir hizmet almak için firmamıza başvurabilirsiniz.   

 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz