Ankara Istanbul Nakliyat Hizmetleri | Ambar Nakliye | Parsiyel Nakliye | Parça Parsiyel Ambar Yük Taşımacılık

Ankara Istanbul Nakliyat Hizmetleri

ANKARA İSTANBUL NAKLİYAT HİZMETLERİ | AMBAR NAKLİYE | PARSİYEL NAKLİYE | PARÇA PARSİYEL AMBAR YÜK TAŞIMACILIK Türkiye’de gelişen nakliyat sektörü içinde yerini alan şirketimiz, Ankara İstanbul Arası nakliyat hizmetleri konusunda da önde gelen firmalardan biridir. Gerek modern araçları gerek personel kalitesi ile müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata vermekteyiz.  

Firmamız bünyesinde bulunan araçlar taşımacılık şartlarına uyacak biçimde dizayn edilmiştir. Bu da taşıma esnasında eşyaların daha güvenli olmasını sağlamaktadır. Ayrıca eşyaları alan ve araca yerleştiren personeller de tecrübesi ile hizmet kalitesini yükseltmektedir.  

Ankara İstanbul Nakliyat içinde gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz şirketimiz için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Nakliye öncesi ve sonrası verdiğimiz hizmetlerle taşımacılığı eksiksiz hale getirmek ana hedefimizdir.  

Nakliyat öncesi evinize gelen personellerimiz eşyalarınızın durumuna göre bir planlama oluşturur. Burada hangi eşyaların nasıl paketleneceği belirlenir. Kırılacak eşyalar için önlemler alınır. Bütün eşyalar için harcanacak ambalaj ve paketleme malzemesi tespit edilir. Böyle taşıma esnasında yaşanabilecek tersliklerin önüne geçilmiş olur.  

Firmamız parça taşımacılık hizmeti de sağlamaktadır. Gidilecek rotaya uygun olarak müşterilerimizden eşyalar alınıp nizami şekilde araçlara yerleştirilir. Şehirler arası parça taşımacılığında ise eşyalar özel araçlarla alıcıya ulaştırılır. Nakliyat ve teslim tarihi sizinle belirlenen ortak bir tarihte gerçekleştirilir.  

Sigortalı Taşımacılık  

Ankara İstanbul nakliyat hizmetleri kapsamında tüm taşıma işlemlerini sigortalı yapmaktayız. Taşınma sırasında zarar gören eşyalarınızın olması durumunda maddi kaybınız bu sigorta ile karşılanır.  

Sigortalı taşımacılık nakliyeciliğin olmazsa olmazıdır. Özellikle uzun yollarda beklenmedik durumlar yaşanabilir. Bunlardan müşterilerin etkilenmemesi için bir güvence verilmesi şarttır.  

Sökme ve Montaj  

Firmamız evden aldığı eşyaları aynı şekilde yeni evinize kurmaktadır. Dolap, yemek masası, çalışma masası, baza gibi eşyalar alınırken parçalara ayrılır. Teslim edileceği adreste istediğiniz yere tekrar kurulur. Montaj ekibimiz ise yıllardır bu işi yapan nitelikli personellerden oluşmaktadır.  

 Ankara İstanbul Nakliyat sağlayan firmalar arasında henüz bir tercih yapmadıysanız şu anda doğru yerdesiniz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata sağlayan firmamız şehrin her noktasında aldığı eşyaları yine şehrin her noktasına hızla ulaştırmaktadır. Siz de bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

SAYFALAR
TAKİP EDİN

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz