Ankara Tekstilkent Nakliye Nakliyat

Ankara Tekstilkent Nakliye

Tekstilkent Nakliye  ve taşımacılık sektörünün ön sıralarında yer alan firmamız, müşteri öncelikli anlayışı ile kaliteli hizmet politikasını benimsemiştir. Teknolojiyi ve diğer gelişmeleri takip ederek, gelişen nakliyecilik alanında kendini sürekli yenileyen firmamız, bu alandaki yerini giderek sağlamlaştırmıştır. Yıllardır bulunduğumuz nakliyecilik işinde birçok müşteri ile çalıştık ve olumlu geri dönüşler aldık.Bu çalışmaların sonucunda ise müşterilerimizin ne istediği tam olarak anlayarak o doğrultuda hizmet vermekteyiz.  

Tekstilkent Nakliyat hizmetimizi de bu kapsamda yapmaktayız. İstanbul’un herhangi bir ilçesinde bize ulaşmanız yeterli. Her coğrafi şartta, şehrin her köşesinden eşyalarınız alıp istediğiniz adrese güvenle taşıyoruz.  

Verdiğimiz hizmet nakliyat öncesi ve sonrasında da devam etmektedir. Taşınma işleminden önce gerekli tüm planlar yapılarak eşyalar yeni adresine ulaştırılır. Burada istediğiniz şekilde yerleştirilir. Sökülen parçalar ise yeniden montajlanır.  

Tekstilkent Şehir İçi Nakliyat hizmetinde sağladığımız güvencelerden biri nakliye sigortasıdır.

Firmamız İstanbul Şehir İçi Nakliye kapsamında ev taşımacılığı dışında farklı alanlarda da nakliyat yapmaktadır. Ofis ve büro, tekstil, parça, kurumsal, fuar, ambar ve yük taşımacılığı da sağladığımız hizmetler arasında yer almaktadır.  

Ofis, büro ve kurumsal taşımacılık konusunda insanların bazı tereddütleri olduğunu bilmekteyiz. Bunun nedeni ise daha önceden nakliyat esnasında sorun yaşamaları ve mağdur olmalarıdır. Firmamız bu konuda oldukça hassas davranmaktadır. Ofis, büro ve kurumsal taşımacılık gibi özen gerektiren işlerde oldukça titiz ve planlı çalışmaktadır. Bu titiz çalışma Tekstilkent Taşımacılık gibi uzun mesafeli yolculuklarda birçok kazanın da önüne geçmektedir.  

SAYFALAR
TAKİP EDİN

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz