Ankara Ambar İstanbul Ambarı

Ankara İstanbul Ambarı

ANKARA İSTANBUL AMBARI

Firmamız Ankara İstanbul arası yük taşımacılığı hizmetinde, aldığı yükü en sağlıklı biçimde ve söz verilen zamanda istenilen bölgeye ulaştırmaktadır.  

Şehirler Arası Yük Taşımacılığı  

Türkiye’nin en büyük 2 şehri Ankara ve İstanbul arasında deneyimli, uzman personelleri ve teknolojiye uygun modern ekipmanları ile yük taşıma sektöründe önemli bir konumdayız. Özellikle yüklerin paketlenmesi konusunda gösterdiğimiz hassasiyet malın veya eşyanın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Ürüne göre çeşitli ambalajlama ve paketleme teknikleri ile birinci kalite malzemeler kullanarak bir terslik yaşanma ihtimali en aza indirilmiştir.  

Yük Taşımacılığı İşlemi Nasıl Yapılır? 

Nakliye işlemi ürünlerin hepsi önce şubeye getirilir. Buradan araçlara sevkiyatı gerçekleştirilir. Ardından ürün teslim edilecek noktaya doğru yola çıkar. Olabilecek en hızlı şekilde adrese ulaştırılır. Bu şekilde sizden alınan mal veya eşyalar indirip bindirme işlemi yaşamadan varacağı adrese gider. Bu taşıma planı ile hasarsız bir şekilde nakliye işlemi tamamlanmış olur. Ayrıca bu yöntem ile kaybolma riski de ortadan kalkmış olur. 

Ankara İstanbul arası yük taşıma teslim tarihi ise şehrin hangi noktasına gideceği, o bölgedeki coğrafi şartlar ve uzaklığa bağlı olarak değişmektedir. Kesin tarihi personellerimizle yaptığınız görüşme sonrası alabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan soruları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Benzer Konular

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz