Ankara İstanbul Kamyonet

Ankara İstanbul Kamyonet

ANKARA İSTANBUL KAMYONET | ANKARA İSTANBUL ARASI KAMYONET NAKLİYE | ANKARA İSTANBUL PARÇA PARSİYEL TAŞIMACILIK 


Ankara İstanbul Kamyonet ile kurduğunuz firmamız,  yılların verdiği tecrübe, personel kalitesi ve bilgisi ile nakliye işlemlerinde tercih edilen firmalardan biridir. Şehir içi ya da şehirler arası tüm eşyalarınız sigortalanarak teslim edilir.  

Nakliyat esnasında en çok çekinilen konulardan biri eşyaların zarar görmesidir.  İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Ambarı olarak, çarpma ve düşmelere karşı eşyalarınızı titiz bir şekilde ambalajlıyoruz. Kırılacak eşyalar için darbelere karşı koruyan, özel malzemeler ile paketleme işlemi yapıyoruz.  

Taşıma işleminde ise piyasanın üzerinde bir kalite ile nakliye hizmeti vermekteyiz. Gerek eşyaları taşıyacak personelin tecrübe ve yeterliliği, gerek araçlarımızın taşımacılığa uygun dizaynı ile güvenli şekilde eşyalarınızı adrese teslim etmekteyiz. Tüm bunların yanında söz verdiğimiz gün ve saatte eşyaları teslim ediyoruz.  

Şu ana kadar birçok müşteri ile çalışan İstanbul Şehirler Arası  seçenekleri ve yılların verdiği deneyim ile kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Evden eve nakliyat dışında da hizmet veren firmamızda; Fuar taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, ofis-büro, kurumsal, parça ve ambar taşımacılığında da yapılmaktadır.  

İstanbul Nakliyat Ambarı 

Fuar Taşımacılığı; Bir fuardan diğerine götürülen eşyalar sık sık taşındığı için dikkatle paketlenmesi gerekir. Nakliye için özel malzemeden yapılmış, darbeye karşı dayanıklı malzemeler ile ambalajladığımız eşyalarınız, fuar alanına kadar güvenle getirilir. Montaj gerektiren ürünler ise kısa sürede birleştirilir.  

Ofis-Büro ve Kurumsal Taşımacılık; İstanbul Şehirler Arası Taşımacılık  kurabileceğiniz firma olarak kurumsal, ofis ve büro taşımacılığında da kaliteli hizmet vermekteyiz.  Nakliye öncesi alınan tüm eşyalar raporlanarak dosyalanır. Tüm evraklar tamamlandıktan sonra eşyalarınız paketlenerek istediğiniz adrese taşınır. Bunlar yapılırken komşuları rahatsız etmemek adına tüm işlemler sessizce ve titizlikle yapılır.  

Tekstil Taşımacılığı; Tekstil taşımacılığı diğerlerine göre biraz daha fazla dikkat gerektirir. Aksi halde istenmeyen sonuçlar meydana gelebilir. Tüm bu olumsuzlukları yaşatmamak için güvenli bir şekilde tekstil taşımacılığı yapan firmamız, askılı tekstil hizmeti sunmaktadır. Bu sayede ceket, etek, pantolon ve diğer kıyafetleriniz hiçbir zarara uğramadan istediğiniz adrese teslim edilir.  

Ambar ve Parça Taşımacılığı; Ambar taşımacılığı bazı firmalar ve kargo şirketleri tarafından yapılmamaktadır. Bunun nedeni içerik ve ambalajının taşımaya elverişli olmamasıdır.  

Firmamız bu konuda da müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Ambarın gideceği bölgeye taşınacak diğer parçalar ile birlikte sizin ürününüz adrese götürülür. Buradan taşıma aracı ile alıcıya ulaştırılır. Böyle hem güvenli hem de hesaplı bir şekilde nakliye işlemini yapmış olursunuz.  

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Benzer Konular

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz