Ankara İstanbul Arası Ambar Taşımacılık

Ankara İstanbul Arası Ambar Taşımacılık

Ankara İstanbul Evden Eve 

Firmamız Ankara İstanbul Ambar Taşımacılık nakliyeciler içinde donanımı ile ön plana çıkmaktadır. Hem araç kalitesi hem de personel yetkinliği ile kusursuz taşımacılık ilkesini benimseyen şirketimiz, yüksek kaliteyi uygun fiyata sağlamaktadır.  

Araç ve personel dışında ambalajlama ve paketlemede birinci kalite malzeme kullanmaktayız. Her türlü çarpma, darbe ve düşmeye karşı dayanıklı materyallerimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.  

Ankara İstanbul evden eve nakliyeciler arasında gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz firmamız taşımacılığı sigorta güvencesi ile yapmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmesi halinde tamir edilebilecek olanlar tamir edilir, edilemeyecek olanların da maddi karşılığı sigortadan karşılanır. Böyle aklınızda soru işareti kalmaz.  

Firmamız hem şehirler arası hem de şehir içi taşımacılık yapmaktadır. Şehir içinde aldığımız eşyaları dilediğiniz adrese kısa sürede teslim etmekteyiz. Şehirler arasında ise mesafeye göre ulaşım tarihi değişmektedir. En geç 2-3 gün içinde eşyalarınızı adresine teslim etsek de kesin tarihi personelimizle görüştükten sonra alabilirsiniz.  

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti 

Firmamız Ankara İstanbul evden eve içinde asansörlü taşımacılık hizmeti veren şirketler arasındadır.  İster taşındığınız ev ister yeni eviniz kaçıncı katta olursa olsun uygun asansör sistemi kurularak eşyalar bina dışından çıkartılır.  

Asansörü kuracak personellerimiz ise hem tecrübeli hem de konu hakkında bilgilidir. Kurulum ve taşıma esnasında en uygun plan hazırlanır ve eşyalar nizami biçimde yerleştirilir. Tüm bu işlemler son derece güvenli ve hızlı bir biçimde yapılır.  

Ankara İstanbul evden eve nakliyeciler arasında müşteri odaklı bir politika izleyen firmamız, zor bir iş olan taşınma işini sizin için daha kolay bir hale getirmektedir. Ekibimiz eski evinizdeki eşya düzeninin aynısı yeni evinize de taşımaktadır. Bunun dışında yerlerini değiştirmek istediğiniz eşya varsa personelimize iletebilir ve dilediğiniz yere kurdurabilirsiniz. 

Farklı İhtiyaçlara Farklı Çözümler Sunuyoruz 

Nakliyat işinde müşterilerinin her ihtiyacını karşılayan şirketimiz gerek kalitesi gerek lisansı gerekse ekipmanları ile eksizsiz ve güvenli bir taşıma yapmaktadır. Sunduğumuz tüm hizmetler hakkında bilgi almak ya da sormak istediğiniz sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Benzer Konular

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz